Для відновлення українського зв'язку у Херсоні необхідні день-два — голова облради

Для відновлення українського зв'язку у Херсоні необхідні день-два — голова облради

Для відновлення українського зв'язку у Херсоні необхідні день-два — голова облради
Фото: Суспільне Херсон

Для того, щоб відновити мобільний зв'язок у Херсоні необхідні день-два, бо вежі мобільних операторів зруйновані, в етері Суспільного сказав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

Великі проблеми у Херсоні і з електропостачанням, тому що російські окупанти висадили в повітря більш ніж 1,5 км високовольтних ліній, які подавали основний обсяг електроенергії в місто, каже Самойленко.

"Будуть привезені найближчим часом генератори, які ми зможемо під'єднати для забезпечення водопостачання та водовідведення", — розповів голова облради.

Він вважає, що за кілька днів, як більш-менш закінчаться фільтраційні заходи, які необхідні, щоб локалізувати ті групи чи диверсантів, чи російських дезертирів, які там залишилися ще, в Херсон буде повертатися мирне життя.

"Перше — це необхідні на сьогодні продукти, щоб заповнити полиці магазинів або як гуманітарна допомога. Повернуться 100% ліки. На сьогодні вже всі комунальні лікарні обласної ради відпрацьовують механізм повернення і надання максимальної допомоги, яку потребують херсонці", - сказав Самойленко.

Що відомо

  • 11 листопада в Херсон зайшли Збройні сили України.
  • Збройні сили та Сили оборони України проводять зачистку у Херсоні від залишків російських військ і закликають місцевих жителів не покидати свої домівки.
  • У Херсоні залишаються військові після відступу російської армії на лівий берег. Вони перевдягаються у цивільне і переховуються.
  • Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич закликав людей зачекати з поверненням у свої домівки на деокуповані території.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок