З Нової Каховки тікають колаборанти — Центр спротиву

З Нової Каховки тікають колаборанти — Центр спротиву

З Нової Каховки тікають колаборанти — Центр спротиву
Жителів Херсонщини розсаджують по автобусах, якими повезуть на так званий "відпочинок" в Крим, організований окупаційною владою, жовтень 2022 р. Фото: пропагандистські ЗМІ.

Росіяни вивозять колаборантів та їх родини з тимчасово окупованої Нової Каховки. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За даними центру, працівникам окупаційної адміністрації повідомили, що 12 листопада вони з родинами будуть евакуйовані з міста у бік Арабатської стрілки.

Зокрема, евакуювати планують родини й самих працівників так званого "управління праці та соціальної політики" Новокаховської окупаційної адміністрації. Для цього окупанти виділили два автобуси, повідомляє центр.

Що відомо

  • 11 листопада в Херсон зайшли Збройні сили України.
  • Збройні сили та Сили оборони України проводять зачистку у Херсоні від залишків російських військ і закликають місцевих жителів не покидати свої домівки.
  • У Херсоні залишаються військові після відступу російської армії на лівий берег. Вони перевдягаються у цивільне і переховуються.
  • Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич закликав людей зачекати з поверненням у свої домівки на деокуповані території.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок