Олена Білосюк знялася з виборів президента НОК України на користь Жана Беленюка

Олена Білосюк знялася з виборів президента НОК України на користь Жана Беленюка

Олена Білосюк знялася з виборів президента НОК України на користь Жана Беленюка
biathlon.com.ua

Біатлоністка вдруге зняла свою кандидатуру з участі у виборах.

Українська біатлоністка Олена Білосюк знялася з участі на виборах президента Національного олімпійського комітету України. Про це спортсменка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Білосюк була однією з чотирьох кандидатів на посаду очільника НОК України. Перед цим вона також подала заявку для участі у виборах президента федерації біатлону України, однак у підсумку зняла свою кандидатуру.

Читайте також: Олена Білосюк зняла свою кандидатуру з виборів президента Федерації біатлону України

З моменту подачі заявки для участі у виборах президента НОК України Білосюк майже не коментувала мотиви такого рішення, обмежившись у коментарі Суспільне Спорт лише "подякою" за підтримкою. Однак тепер біатлоністка вирішила відмовитися від участі у виборах.

У своєму зверненні Білосюк відзначила, що відповідне рішення вона прийняла, вирішивши підтримати іншого кандидата - Жана Беленюка. За словами біатлоністки, вона має таку ж чітку позицію і вирішила знятися на його користь.

"Хочу повідомити вам про те, що я прийняла зважене рішення об’єднатись з командою Жана Беленюка та відмовитись від участі у звітно-виборній Генеральній асамблеї НОК України у якості кандидата в президенти. Разом ми сильніші. Цим рішенням я хочу підтримати кандидатуру Жана на виборах 17 листопада", - написала Білосюк.

"Все своє життя я присвятила спорту, пройшла довгий шлях і сформувала візію про те, як саме український олімпійський рух зокрема і спорт в цілому має розвиватись. Наша країна переживає один із найскладніших етапів своєї історії і проходить всі випробування з високо піднятою головою. За часи незалежності вже народилось і виросло покоління свідомих, рішучих та патріотичних людей, одним із яких є Жан Беленюк. Ми з Жаном обоє маємо чітку позицію, сформоване виважене бачення того, які ідеали мають стояти на першому місці і які речі сьогодні застарілі, а в деяких випадках - недопустимі", - додала біатлоністка.

Таким чином, після зняття Білосюк, лише три кандидати претендують на посаду очільника НОК України. Крім Жана Беленюка, ними є міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, а також директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Ігор Малинський.

Читайте також: НОК України назвав усіх претендентів на посаду президента організації: хто подав заявку

Вибори президента НОК України відбудуться 17 листопада під час звітно-виборчої конференції організації.

Що відомо

  • У четвер, 10 листопада, Жан Беленюк презентував свою програму як претендента на посаду НОК України, а також викликав на дебати опонента Вадима Гутцайта.
Читайте також: Жан Беленюк викликав на дебати Вадима Гутцайта перед виборами президента НОК України
  • Національний олімпійський комітет - громадська організація, основним завданням якої є забезпечення розвитку олімпійського руху в Україні.
  • Чинним президентом НОК України є Сергій Бубка, який очолює організацію з 2005 року. Водночас участі у виборах він не братиме.
  • Після зняття Олени Білосюк з участі у виборах президента федерації біатлону України кандидатами на посаду є біатлоніст Дмитро Підручний та народний депутат Іван Крулько.
Читайте також: "Команда на мене розраховує". Підручний розповів, чи планує виступати в сезоні, якщо переможе на виборах президента ФБУ
На початок