Британія заморозила російські активи на понад 20 мільярдів доларів — Reuters

Британія заморозила російські активи на понад 20 мільярдів доларів — Reuters

Британія заморозила російські активи на понад 20 мільярдів доларів — Reuters
Фото: Getty Images

Британський уряд заявив, що заморозив активи на загальну суму 18 мільярдів фунтів стерлінгів (20,5 мільярда доларів), які належать російським олігархам та іншим особам й організаціям, проти яких були запроваджені санкції через вторгнення Росії до України.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми запровадили найжорсткіші санкції щодо Росії, і це завдає шкоди їхній військовій машині. Наше послання ясно: ми не дозволимо Путіну досягти успіху в цій жорстокій війні", — сказав Ендрю Гріффіт, молодший міністр уряду в Казначействі королівства.

Як зазначає видання, на цей час Велика Британія піддала санкціям понад 1200 фізичних осіб та понад 120 організацій у Росії. Частина з них спрямована проти відомих бізнесменів, компаній та політиків.

За даними Управління щодо здійснення фінансових санкцій Великої Британії, яке входить до складу Міністерства фінансів, Росія обійшла Лівію й Іран та стала країною, щодо якої запроваджена найбільша кількість санкцій. Заморожені російські активи на 6 мільярдів фунтів стерлінгів перевищують суму усіх інших британських санкційних режимів.

Уряд королівства почав запроваджувати заборони на поїздки, заморожувати активи та запроваджувати інші санкції 24 лютого, у перший день російського вторгнення в Україну.

Читайте також

Велика Британія запровадила нові санкції проти Росії

Британія припинить імпорт скрапленого природного газу з РФ

Велика Британія готує новий пакет військової допомоги для України на зиму

Міністри оборони США та Британії обговорили безпекову підтримку України

Велика Британія ввела санкції проти чотирьох російських сталеливарних і нафтохімічних магнатів

На початок