Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч сезону за "Нью-Йорк Нікс": як він зіграв проти "Брукліна"

FIBA Basketball

Спортсмен уперше зіграв понад дві хвилини та відзначився двома триочковими.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч за нову команду – "Нью-Йорк Нікс", до якої приєднався у вересні 2022 року. Поки що найкращим поєдинком для українця стала зустріч із "Бруклін Нетс" на виїзді.

Це був третій матч Михайлюка в цьому сезоні, в якому він вийшов на паркет. Перші ігрові хвилини українець заробив у своєму дебютному поєдинку проти "Детройт Пістонс" (130:106). Тоді баскетболіст зіграв дві хвилини, за які встиг набрати три очки. Після того Сві вийшов на менш ніж хвилину на матч проти "Міннесота Тімбервулвз" та не відзначився результативними діями.

У наступній грі Михайлюк знову з'явився на майданчику й цього разу зіграв три хвилини – поки що його найтриваліший матч сезону. Українця випустили на паркет за рахунку 76:108. Баскетболіст виконав два триочкові кидки, й обидва – влучно. Також баскетболіст намагався закинути штрафний, проте безуспішно.

Таким чином Михайлюк набрав за матч шість очок. Його команда ж у підсумку зазнала поразки з рахунком 85:112. "Нью-Йорк" програв шостий матч з 11 у цьому сезоні.

• У сезоні 2021/22 "Нью-Йорк" фінішував на 11-му місці у Східній конференції та не потрапив до плей-оф. За останні 10 сезонів команда лише одного разу виходила до цієї стадії: у 2020/21 вилетіли в першому раунді.
  • Після 11 матчів у новому сезоні "Нью-Йорк" посідає дев'яте місце в Східній конференції.
  • Для Михайлюка цей сезон є п'ятим у кар'єрі в НБА. До цього він грав за "Лос-Анджелес Лейкерс", "Детройт Пістонс", "Оклагома-Сіті Тандер" та "Торонто Репторс".
  • У сезоні 2021/22 українець вийшов на паркет у складі "Торонто" в 56 матчах: набирав у середньому 5.6 очка та виконував 1.6 підбирання й 0.8 асиста за гру.

• Наступний матч "Нікс" зіграють у ніч на 12 листопада: вдома проти "Детройта".