Які проблеми з'явились через війну: у Рівному запустили опитування серед містян і переселенців

Які проблеми з'явились через війну: у Рівному запустили опитування серед містян і переселенців

Які проблеми з'явились через війну: у Рівному запустили опитування серед містян і переселенців
Фото: Суспільне Рівне

Громадянська мережа Опора досліджує проблеми, які виникли чи загострилися в Рівненській громаді після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. У його рамках проводять опитування серед рівнян та переселенців і зустрічі-обговорення з експертами.

Опора запустила опитування серед жителів Рівненської громади, взяти у ньому участь можна тут. У ньому, просять зазначити три-п'ять проблем, з якими стикнулися після повномасштабного вторгнення РФ.

"Опитування проводимо, щоб з'ясувати тенденції і виокремити сфери, в яких загострилися проблеми після 24 лютого. Немає обмежень за віком, статтю і місцем перебування, але важливо, щоб це були жителі громади і не грає ролі, чи вони тут народилися, чи переїхали сюди після повномасштабного вторгнення", — пояснив Суспільному координатор проєкту на Рівненщині Михайло Балик.

При цьому він зауважив, що результати опитування не будуть репрезентативними, оскільки це не соціологічне дослідження.

"Опитування покаже першочергові проблеми, які найближчі жителям громади або ж стосуються їх особисто. Звісно, воно не буде репрезентативним і це лише складова великого дослідження, у рамках якого ми також застосовуємо методику CivicLab. Іншими словами, це фокус-група, де ми зібрали експертів, спеціалістів з різних сфер і пропрацьовуємо з ними проблеми, які, на їхню думку, виникли, чи загострилися після повномасштабного вторгнення", — пояснив Михайло Балик.

З його слів, такі фокус-групи у рамках дослідження планують організувати із жителями громади та переселенцями.

"За результатами опитування, фокус-груп та індивідуальних інтерв'ю з експертами буде підготовлено великий звіт, який ми надішлемо до міської ради і оприлюднимо результати і в себе у Facebook і на нашому сайті", — зауважив координатор проєкту в Рівненській громаді.

Завершити комплексне дослідження планують до середини грудня, сказав Михайло Балик. І додав, що, окрім Рівненщини, такий проєкт реалізовують також у Львівській та Івано-Франківській громадах.

Читайте також

  • Чи потрібна міська ялинка під час війни? Мер Рівного запустив опитування
  • КПК вже є: до Рівного надійшла вакцина проти кору, паротиту та краснухи, якої не було два місяці
  • Рівненщина почала отримувати рукави для зберігання зерна. Чому це важливо

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок