Отримують опіки та ріжуть лапи: службових собак Сил оборони України забезпечать ветаптечками

Отримують опіки та ріжуть лапи: службових собак Сил оборони України забезпечать ветаптечками

Отримують опіки та ріжуть лапи: службових собак Сил оборони України забезпечать ветаптечками
Нацполіція. Фото ілюстративне

В Україні пошиють та укомплектують спеціальні ветеринарні аптечки для собак, які несуть службу в Силах оборони України та різних державних відомствах. Про це повідомили в Київській міській раді.

Службові собаки допомагають у пошуку постраждалих під завалами, беруть участь у розмінуванні, патрулюють вулиці, охороняють об’єкти, допомагають евакуйовувати людей з гарячих точок.

За словами депутатки Київради Євгенії Кулеби, для початку буде пошито та укомплектовано 400 таких ветаптечок, які допоможуть рятувати життя хвостатих захисників.

Отримують опіки та ріжуть лапи: службових собак Сил оборони забезпечать ветаптечками
Фото: Київська міська рада

"Під час виконання таких завдань собаки часто зазнають пошкоджень: ріжуть лапи і тіло, отримують опіки, або ж отримують поранення від вибухів чи куль", – зазначила Кулеба.

Ідея створення аптечки належить зоозахисній благодійній організації "Хвостата банда". Оскільки готових у продажу немає, їх будуть спеціально виготовляти і збирати в Україні. Вартість однієї аптечки складає 1 200 грн.

Що відомо

  • Службові собаки прикордонників Одещини отримали від волонтерів спеціальні бронежилети для тварин, навчених на пошук мін та вибухівки.
  • На Харківщині службовий пес Нацгвардії знайшов збитий російський безпілотник. Його відремонтують та передадуть для потреб ЗСУ.

Читайте також

Пошукові собаки рятувальників з Вінниччини допомагають шукати живих та загиблих людей

Подружжя кінологів з Одеси готує собак до роботи на місцях ракетних ударів та пожеж

Пес, якого врятували з Куп'янська на Харківщині, житиме у родині італійського співака Андреа Бочеллі

На початок