Передав Зеленському "Оскар" як символ віри у перемогу — до Києва завітав актор Шон Пенн

Передав Зеленському "Оскар" як символ віри у перемогу — до Києва завітав актор Шон Пенн

Передав Зеленському "Оскар" як символ віри у перемогу — до Києва завітав актор Шон Пенн
. Президент України Володимир Зеленський, голова ОПУ Андрій Єрмак та американський актор Шон Пенн у Києві 8 листопада, фото: ОПУ

До Києва сьогодні 8 листопада приїхав американський актор та режисер Шон Пенн. Він передав президенту Зеленському статуетку "Оскар", а сам отримав орден "За заслуги".

"Митець привіз свою статуетку "Оскар" і передав її Президентові Володимиру Зеленському як символ віри в перемогу нашої країни. Відзнака перебуватиме в Україні до закінчення війни", — написав голова Офісу президента України Андрій Єрмак у Telegram.

Передав Зеленському "Оскар" як символ віри у перемогу. До Києва завітав актор Шон Пенн
Передав Зеленському "Оскар" як символ віри у перемогу. До Києва завітав актор Шон Пенн. Голова Офісу президента Андрій Єрмак та актор Шон Пенн у Києві 8 листопада, фото: ОПУ

Він також повідомив, що Зеленський вручив Шону Пенну орден "За заслуги" ІІІ ступеня, яким актора було нагороджено "за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавної співпраці, підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію Української держави у світі".

Актор та українські лідери також відвідали Алею сміливості на столичній площі Конституції.

"Алея сміливості – місце, завдяки якому сучасні та майбутні покоління українців пам’ятатимуть тих сміливців, які були з Україною із самого початку. Поруч з іменами багатьох світових лідерів, які допомогли Україні під час війни, знаходиться й іменна табличка Шона Пенна", — зазначив своєю чергою президент Зеленський.

Передав Зеленському "Оскар" як символ віри у перемогу. До Києва завітав актор Шон Пенн
Передав Зеленському "Оскар" як символ віри у перемогу. До Києва завітав актор Шон Пенн. Президент України Володимир Зеленський та американський актор Шон Пенн у Києві 8 листопада, фото: ОПУ

Шон Пенн вже не вперше приїздить до України. Зокрема актор приїздив до Києва напередодні російського вторгнення.

Читайте також: "Якщо ми дозволимо Україні боротися самій, наша душа буде втрачена" – Шон Пенн про візит в Україну

Пенн також створив власну благодійну організацію для допомоги українцям Community Organized Relief Effort(CORE). Нині організація працює в Польщі на українському кордоні, але актор планує допомагати і тим, хто перебуває у межах України.

Крім того, впродовж останніх місяців перед початком війни Шон Пенн знімав в Україні документальний фільм, присвячений вторгненню Росії в Україну, перша фаза якого розпочалася 2014 року.

На початок