На Хмельниччині застосували графік погодинних відключень. Де сьогодні не буде світла

На Хмельниччині застосували графік погодинних відключень. Де сьогодні не буде світла

На Хмельниччині застосували графік погодинних відключень. Де сьогодні не буде світла
Фото: Ілюстративне з GettyImages.

Сьогодні, 8 листопада в Хмельницькій області застосовується графік погодинних відключень. Таку вказівку "Хмельницькобленерго" отримало від Національної енергетичної компанії "Укренерго".

Про це повідомляють у відділі зв'язків з громадськістю АТ "Хмельницькобленерго"."

"Оскільки обсяг обмеження, отриманий від НЕК «Укренерго», помірний, графік погодинних відключень застосовується не повністю, а з 08:00 до 11:00 та з 14:00 до 20:00 та охоплюватиме не всю область", — йдеться у повідомленні "Хмельницькобленерго".

Порядок визначення черг у графіку аварійних відключень 8 листопада відповідає другому тижню, тобто з 08:00 до 11:00 було відключено ІІІ чергу, далі згідно з порядком., зазначають у "Хмельницькобленерго".

Свою адресу та до якої черги вона відноситься можна переглянути ТУТ.

"Наголошуємо, застосування Графіку потрібне для зменшення навантаження на об’єднану енергосистему України та уникнення аварійних відключень. Звичайно, для кожної групи є свій орієнтовний час вимкнень, проте у зв‘язку з нестабільною ситуацією в енергосистемі, періоди відключень та відновлення розподілу електричної енергії можуть змінюватися", - пояснюють в "Хмельницькобленерго".

Що відомо

  • На Хмельниччині 26 жовтня 2022 року запровадили графіки аварійних відключень електроенергії (ГАВ). ГАВ – це перелік електричних адрес (вузлів електромереж), до яких можуть бути застосовані відключення, у випадку отримання відповідної вказівки від НЕК "Укренерго".
  • З понеділка, 31 жовтня, хмельничани зможуть отримати графіки погодинних відключень електроенергії в пікові часи. Але стабільності та стовідсоткової достовірності таких відключень влада гарантувати не може. Про це під час онлайн-брифінгу 28 жовтня розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
  • 1 листопада на Хмельниччині з 15:00 години було знеструмлено частину міста Хмельницького та частину населених пунктів чотирьох громад. У цей час енергетики здійснювали аварійно-відновлювальні роботи та приводили схеми роботи електромереж до нормального режиму роботи.
  • Після масованих ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури жителі Хмельницької області, як і інших областей, часто залишаються без світла через відключення електроенергії. В Хмельницькій обласній військовій адміністрації пояснили як, коли і для чого застосовуються графіки аварійного відключення електропостачання.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок