Авто Фредді Мерк’юрі продали на аукціоні Sotheby's на підтримку реабілітаційного центру в Україні

Авто Фредді Мерк’юрі продали на аукціоні Sotheby's на підтримку реабілітаційного центру в Україні

Авто Фредді Мерк’юрі продали на аукціоні Sotheby's на підтримку реабілітаційного центру в Україні
Авто Фредді Мерк’юрі продали на аукціоні на підтримку реабілітаційного центру в Україні, фото: Superhumans Center

У Великій Британії 5 листопада на аукціоні Sotheby's за 250 тисяч фунтів стерлінгів продали Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі. Гроші підуть на будівництво реабілітаційного центру Superhumans Center в Україні.

"У Лондоні завершився аукціон Sotheby's куди Verka Serduchka.ART передав свій легендарний Rolls Royce Silver Shadow 1974 року. Автомобіль належав Фредді Мерк’юрі, уявіть тільки, кого він бачив і яких історій наслухався!", — йдеться на офіційній сторінці центру у Facebook.

Машину придбали за 250 000 фунтів стерлінгів, або 284 500 доларів, або 11 мільйонів гривень.

Раніше стало відомо, що український співак Андрій Данилко, більше відомий під своїм сценічним імʼям Вєрка Сердючка, продасть на аукціоні Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі.

Андрій Данилко представив лот на найвідомішому аукціоні світу Sotheby's – Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому Мерк’юрі їздив до останніх днів життя.

За словами Данилка, він купив цей автомобіль, щоб подарувати його музею Queen або зробити частиною великої експозиції в Україні. Але зараз він вирішив, що сріблястий Роллс-Ройс стане інвестицією в майбутнє країни. Аукціонний дім не візьме свій відсоток та всі 100% отриманих коштів перераховує на благодійність.

Данилко тоді також зазначив, що проєкт реабілітаційного центру Superhumans вже підтримали музикант Стінг разом із дружиною, перша леді Олена Зеленська, мільярдер Річард Бренсон, а також американський актор Лієв Шрайбер.

Центр розпочне роботу вже на початку 2023 року. Superhumans Center будують на базі однієї з лікарень у Львівській області. Це буде спеціалізована клініка із протезування, реконструкції та лікування посттравматичного стресового розладу.

Читайте також

Написаний перед смертю: останній лист Джона Леннона продали на аукціоні

На початок