Херсонська школярка перемогла на "Міжнародній Олімпіаді геніїв 2022" в США

Херсонська школярка перемогла на "Міжнародній Олімпіаді геніїв 2022" в США

Херсонська школярка перемогла на "Міжнародній Олімпіаді геніїв 2022" в США
Колаж з фото Поліни Козлової та Pexels

Херсонська школярка Поліна Козлова отримала найвищу нагороду у номінації "Креативне письмо" на "Міжнародній Олімпіаді геніїв", яка щорічно проводиться у Сполучених штатах Америки.

За словами дівчини, до початку повномасштабного вторгнення, як і більшість українських підлітків, просто навчалася.

"Я навчалася в Херсонському фізико-технічному ліцеї. Я закінчила 10 клас. Планувала вивчати східні мови", — розказує дівчина.

Всеукраїнський етап "Олімпіади геніїв" проводить Мала академія наук України. На той момент Поліна уже брала участь у конкурсі наукових робіт, тому їй запропонували взяти участь в Олімпіаді. Вірш про забруднення океану дівчина написала, перебуваючи в тимчасово окупованому Херсоні.

"Я дуже хотіла написати вірш англійською. Мені дали тиждень. І за цей тиждень я його написала, він всім дуже сподобався і його вирішили відправити на олімпіаду геніїв", — каже Поліна.

Дівчина виїхала до Канади, де живе подруга матері. Разом з новими друзями Поліна почала займатися волонтерством: допомагають облаштуватися переселенцям з України.

"Декілька місяців тому приїхала родина з Маріуполя. Там дуже цікава історія. Вони приїхали просто з двома рюкзаками. У них була дитина. Ми збирали одяг, сортували по розміру, збирали речі найпершої потреби, їжу на перший час, предмети особистої гігієни", — говорить херсонка.

Після закінчення школи в Канаді дівчина планує вступити на спеціальність "Журналістика та створення фільмів". У майбутньому Поліна хоче створювати документальне кіно.

У листопаді їй виповниться 17 років. У День народження, дівчина загадає якнайскорішої Перемоги та звільнення Херсона.

Читайте також

  • У Франківську під час благодійного аукціону на виставці "Херсонщина — це Україна" вторгували 12 700 грн
  • Студент херсонського вишу став єдиною моделлю з України на модному показі у Парижі
  • 254 день війни: хроніка подій в Херсонській області.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок