У Києві перевантаження електромереж: кілька районів без світла

У Києві перевантаження електромереж: кілька районів без світла

У Києві перевантаження електромереж: кілька районів без світла
Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

У столиці значне перевантаження електромереж. Щоб уникнути масових аварій, ДТЕК "Київські електромережі" застосовуватиме екстрені відключення світла одразу в кількох районах, повідомляється на сайті компанії.

За розпорядженням "Укренерго", можливі відключення на Виноградарі, Куренівці, Оболоні, Троєщині, у Деснянському, Дарницькому і Дніпровському районах.

У ДТЕК звертають увагу споживачів, що на час екстрених відключень графіки стабілізаційних відключень не діють.

Що відомо

  • Зранку 3 листопада у Київській області енергетики відновили підключення до енергосистеми всіх абонентів, які залишалися без електропостачання через обстріли у понеділок, 31 жовтня. Про це повідомив голова КОВА Олексій Кулеба. За його словами, в регіоні наразі застосовуються стабілізаційні відключення електроенергії.
  • 2 листопада було оголошено, що у дев'ятьох мікрорайонах Києва через перевантаження електромереж застосовуватимуть екстрені відключення світла поза затвердженим графіком.
  • На ранок 2 листопада у Київській області після масових атак росіян на об'єкти критичної інфраструктури 16 тисяч осель залишались без електропостачання.

Читайте також

Енергетики вдосконалили графіки відключень електрики для жителів Київщини

На початок