У Полтаві дали дозвіл на проведення "Святкового ярмарку": що відомо

У Полтаві дали дозвіл на проведення "Святкового ярмарку": що відомо

У Полтаві дали дозвіл на проведення "Святкового ярмарку": що відомо
Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві дали дозвіл на розміщення святкового ярмарку. До нього зможуть долучитися не лише місцеві підприємці, а й із інших областей. Про це після засідання виконкому 3 листопада розповів голова Полтавської громади Олександр Мамай.

Цього року у центрі Полтави планують організувати торговельно-виставковий ярмарок. Рішення про це 3 листопада ухвалили на засіданні міськвиконкому.

"Позитивно ставимося. Хочеться свята, хочеться приходити, хоч трошки відволіктися від цієї війни.Приходили з дітьми і минулого року, як діти малі наші були, на ялинку (подивитися – ред.) приходили", — каже жителька Полтави Надія Петрова.

У Полтаві дали дозвіл на проведення "Святкового ярмарку": що відомо
Ятки для роботи підприємців за проєктом рішення виконкому планують розмістити на пішохідній частині вулиці Соборності. Фото: Суспільне Полтава

"Рішення ухвалене просто, щоб було це рішення. А будемо дивитися, яка буде ситуація в місті, яка буде ситуація в країні. Якщо буде це два підприємці, можливо, й не буде цього ярмарку. Якщо більше підприємців запропонують свої послуги, то буде такий ярмарок. Але попри те, що зараз триває війна, хотілося б, щоб люди хоч від чогось отримували невеличке задоволення", — говорить голова Полтавської громади Олександр Мамай.

Ятки для роботи підприємців за проєктом рішення виконкому планують розмістити на пішохідній частині вулиці Соборності. Вони будуть працювати навпроти театру імені Гоголя. Приблизно на цьому ж місці такі ярмарки діяли і в попередні роки.

У Полтаві дали дозвіл на проведення "Святкового ярмарку": що відомо
У Полтаві дали дозвіл на проведення "Святкового ярмарку". Фото: Суспільне Полтава

Торік на новорічні свята він працював із кінця грудня до 23 січня цього року. Було встановлено сім дерев’яних яток. Цього року виконком погодив термін проведення із 1 листопада до 30 квітня.

"Це буде декілька ярмарків. Пройшло, закінчилося, через місяць інший почався. Тобто це буде не постійний ярмарок. Наприклад, пасхальний ярмарок, новорічний, різдвяний ярмарок. Якщо це новорічний – плануємо встановити дерев’яні будиночки такі, як були минулого року. Минулого року оренда будиночка коштувала 800 гривень. Електроенергія якщо буде у будиночках, це буде по лічильнику. Я думаю, десь через тижня два ми будемо чекати підприємців для підписання договорів", — каже керівник комунального підприємства "Полтава-сервіс" Денис Поліщук.

"Це буде сума чисто символічна. Я думаю, вона буде не більша, ніж була минулого чи позаминулого року. Електрику, я думаю, ми підведемо самі. А ці гроші будуть сплачуватися в комунальне підприємство "Полтава-сервіс»"і потім ці кошти будуть перераховуватися в бюджет міста", — говорить голова Полтавської громади Олександр Мамай.

На початок