Визначилися усі учасники плей-оф Ліги чемпіонів 2022/23: повний список

AP Photos

Останньою командою став італійський "Мілан".

У Лізі чемпіонів визначилися усі учасники плей-оф раунду сезону 2022/23. Відбулося це за підсумками останнього ігрового дня групової стадії турніру.

Перед заключним днем групового раунду Ліги чемпіонів визначилися 14 з 16 команд-учасниць плей-оф. Інтрига за вихід у наступний раунд ЛЧ зберігалася лише у двох групах - Е та F.

Спершу вихід у плей-оф Ліги чемпіонів собі забезпечив "Лейпциг". У вирішальному матчі німецька команда розгромила "Шахтар" з рахунком 4:0.

Останнім ж учасником плей-оф Ліги чемпіонів став "Мілан". В очному матчі проти "Зальцбурга" чемпіон Італії переміг з рахунком 4:0.

Крім боротьби за вихід у плей-оф Ліги чемпіонів, визначився також переможець групи Н. "Бенфіка" завдяки розгрому у матчі з "Маккабі" Хайфа (6:1) вирвав перше місце у ПСЖ, який обіграв "Ювентус" з рахунком 2:1 - усе завдяки більшій кількості голів на виїзді.

Хто вийшов у плей-оф Ліги чемпіонів

• Переможці груп: "Наполі" (Італія), "Порту" (Португалія), "Баварія" (Німеччина), "Тоттенгем" (Англія), "Челсі" (Англія), "Реал" (Іспанія), "Манчестер Сіті" (Англія), "Бенфіка" (Португалія)
  • Другі місця: "Ліверпуль" (Англія), "Брюгге" (Бельгія), "Інтер" (Італія), "Айнтрахт" (Німеччина), "Мілан" (Італія), "Лейпциг" (Німеччина), "Боруссія" Дортмунд (Німеччина), ПСЖ (Франція)

Серед несподіванок групового етапу - виліт іспанських "Барселони" та "Атлетіко", який уперше в історії фінішував останнім у групі, а також італійського "Ювентуса" (програв боротьбу ПСЖ та "Бенфіці"). Єдиний представник України "Шахтар" в останньому турі програв путівку у плей-оф турніру "Лейпцигу".

Коли відбудеться жеребкування плей-оф Ліги чемпіонів

• Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2022/23 відбудеться у понеділок, 7 листопада, о 13:00 за київським часом.
  • Команди, що виграли групи, будуть сіяними, а другі місця - несіяними. Команди з однієї групи чи країни не можуть зіграти один проти одного.
  • Матчі 1/8 фіналу відбудуться уже в лютому-березні 2022 року. За їхніми результатами відбудеться жеребкування усіх подальших стадій турніру (17 березня 2023 року).