Навколо Києва нарощують оборонні рубежі

Навколо Києва нарощують оборонні рубежі

Навколо Києва нарощують оборонні рубежі
Фото: Сухопутні війська ЗСУ / Суспільне

Навколо Києва вдосконалюють системи інженерного обладнання та зводять фортифікаційні споруди. Як повідомляє командування Сухопутних військ, належна інженерна підготовка позицій є одним із найважливіших факторів оборони та успішного знищення противника.

Зазначається, що навколо столиці створюється система багатоешелонованої оборони шляхом нарощування районів рубежів та позицій. Оборону посилюють з врахуванням аналізу захисту Києва на початку повномасштабного вторгнення.

Навколо Києва нарощують оборонні рубежі
Фото: Сухопутні війська ЗСУ / Суспільне

"В першу чергу, проводимо обладнання вогневих позицій та укриттів для особового складу. Крім цього, нарощуємо фортифікаційне обладнання рубежів оборони за допомогою встановлення довготривалих вогневих споруд різного типу. Також встановлюємо вибухові та невибухові інженерні загородження перед позиціями наших військ", — зазначив командувач Угрупування сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Що відомо

  • Росія не відмовилась від бажання захопити столицю, тому українські військові продовжують зміцнювати оборону міста, розповів новий очільник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
  • У Генштабі розповіли, що російські військові знову можуть вдатися до наступу на Київ з Білорусі через Чорнобильську зону або Чернігівську область. Але ознак того, що це може статися найближчим часом, немає.

Читайте також

Київ отримав нові системи ППО — Кличко

Ризику повторного наступу на Київ наразі немає — Буданов

На початок