"Мотор" програв другий матч у Європейській лізі з гандболу: результат і турнірна таблиця

ГК "Мотор"

Запорізька команда має вже дві поразки на старті турніру.

Український гандбольний клуб "Мотор" зіграв другий матч у Європейській лізі. Запоріжці поступилися данському "Скандерборг Орхусу".

"Мотор" проводить дебютний сезон у Європейській лізі з гандболу. У стартовому матчі групового етапу українська команда програла берлінському "Фюхсе".

Після зустрічі з "Фюхсе" українська команда зіграла черговий матч у німецькій Бундеслізі, програвши місцевому "Дессауеру" (29:32). І вже у наступній грі мала зустрітитися з дебютантом Європейської ліги.

Виграти матч проти "Скандерборг Орхуса" запоріжцям не вдалося. Перший тайм "Мотор" програв данській команді з різницею у п'ять м'ячів: після рівного старту зустрічі запорізька команда дозволила "Скандерборгу" вийти вперед та розвинути перевагу.

На початку другого тайму "Мотор" ледь не відігрався: різницю вдалося скоротити до двох м'ячів. Однак далі розвинути перевагу та переломити хід зустрічі запорізькій команді не вдалося.

У підсумку "Мотор" програв і другий тайм "Скандерборгу". І закінчив матч поразкою з різницею +6.

Європейська ліга. Другий тур

"Мотор" (Україна) - "Скандерборг Орхус" (Данія) 31:37 (16:21)

Матч запорізької команди відкрив програму другого туру у групі D Європейської ліги. І після поразки саме "Мотор" йде останнім у турнірній таблиці.