Українські сховища газу наповнені на 32,3% — Кадрі Сімсон

Українські сховища газу наповнені на 32,3% — Кадрі Сімсон

Українські сховища газу наповнені на 32,3% — Кадрі Сімсон
Фото: Суспільне Донбас

Зима-2024 буде ще складнішою за зиму-2023. Наразі в українських сховищах є трохи більше 32% газу. Для того, щоб газові сховища були заповнені достатньою кількістю палива, необхідно закуповувати його у глобальних виробників.

Про це повідомила комісар Європейського Союзу з питань енергетики Кадрі Сімсон, 1 листопада, під час брифінгу з міністром енергетики України Германом Галущенком, повідомляє кореспондент Суспільного.

"Українські сховища, які величезні, наповнені на 32,3%, то ж є куди ще закачувати газ, але загалом ЄС та Україна повинні мати достатньо об’ємів газу в підземних сховищах, щоб пережити цю зиму, наступна зима буде складнішою, і для цього ми пропонуємо співпрацю, щоб закуповувати у глобальних виробників, яким можна довіряти закуповувати газ для нас усіх", — сказала Сімсон.

Єврокомісарка з питань енергетики Кадрі Сімсон 1 листопада прибула з візитом до Києва. Під час візиту вона оглянула наслідки обстрілів критичної інфраструктури та зустрілась з президентом України Володимиром Зеленським, який поінформував її про наслідки "енергетичного тероризму" з боку Росії.

Читайте також

Підтримка енергетичного сектору: Єврокомісарка з питань енергетики прибула до Києва

Україні має вистачити запасів газу, щоб пережити зиму — експерт

"Найгірша в історії": голова Нафтогазу розповів, якою буде прийдешня зима для України

На початок