На Полтавщині електроенергію відімкнули за графіком аварійних відключень

На Полтавщині електроенергію відімкнули за графіком аварійних відключень

На Полтавщині електроенергію відімкнули за графіком аварійних відключень
фото: pixabay

На території Полтавської області зранку 1 листопада ввели графік аварійного відключення електроенергії. Про це повідомили на сайті "Полтаваобленерго".

Згідно з повідомленням, графік аварійного відключення споживачів електроенергії в області почали застосовувати з 6:15. Це пов’язано з рішенням "Укренерго".

Нині охоплено усі 10 черг графіка аварійних відключень. Погодинних відключень на Полтавщині 1 листопада не застосовували. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі.

На сторінці "Укренерго" у Facebook зазначали, що обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами.

Ознайомитися з графіком можна за посиланням.

Що відомо

  • Із 20 жовтня по всій території України запровадили обмеження на користування електроенергією. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
  • Укренерго – оператор системи передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільчих мереж, а також адміністратора комерційного обліку та адміністратора розрахунків на ринку електричної енергії України.
  • З 1 листопада у Полтавській області мав діяти графік погодинних відключень електроенергії.
На початок