"Ми дуже близько". Гайдай показав міст, який росіяни підірвали на Луганщині, щоб затримати ЗСУ

"Ми дуже близько". Гайдай показав міст, який росіяни підірвали на Луганщині, щоб затримати ЗСУ

"Ми дуже близько". Гайдай показав міст, який росіяни підірвали на Луганщині, щоб затримати ЗСУ
Росіяни підірвали міст через річку Красна біля Красноріченського, Фото: Сергій Гайдай

У Луганській області російські окупанти продовжують підривати мости, щоб уповільнити просування ЗСУ. Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Росіяни підірвали міст через річку Красна біля Красноріченського. Також вчора підірвали міст біля Кремінної. Їм дуже страшно, бо ми дуже близько", — повідомив Сергій Гайдай.

Він опублікував фото мосту через річку Красна.

За словами Гайдая, російське командування поставило задачу, зупинити просування ЗСУ, але погода покращується і вже не створюватиме стільки складнощів для українських військових. Раніше він казав, що просування Сил оборони сповільнилось через дощі та розмиті дороги.

Сергій Гайдай додав, що російські війська регулярно відправляють взводи бійців на деокуповану Білогорівку, але їхні атаки не мають успіху. Також важкі бої тривають на сватівському напрямку.

У звіті за 29 жовтня Інститут вивчення війни зазначив, що українські війська закріпили успіхи та продовжили контрнаступальні дії на лінії Сватове — Кремінна. Траса між Сватовим та Кремінною від 28 жовтня під вогневим контролем українських військових. Наступного дня жителі окупованого Сватового розповіли Суспільному, що звуки обстрілів та вибухів стали гучнішими, ніж вони були тиждень тому. Люди очікують боїв за місто і готуються: запасають їжу і ліки, пальне, заряджають телефони на випадок, якщо доведеться перебувати у сховищах.

Що відомо

  • На тимчасово окупованій території Луганщини посилили комендантську годину та надали право так званим правоохоронним органам проводити особистий огляд людей, їх речей, житла, транспортних засобів
  • У Рубіжному окупанти, військові РФ та колаборанти з числа місцевих жителів заселяються у порожнє житло людей, що поїхали з Луганщини в евакуацію.
  • В окупованому Росією Сєвєродонецьку на Луганщині колаборантів розселятимуть у порожніх квартирах та будинках місцевих жителів.

Читайте також

Жителі окупованого Сватового готуються до звільнення

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок