Невідомий, що з молотком увірвався у резиденцію Ненсі Пелосі, шукав саме її

Невідомий, що з молотком увірвався у резиденцію Ненсі Пелосі, шукав саме її

Оновлено
Невідомий, що з молотком увірвався у резиденцію Ненсі Пелосі, шукав саме її
Спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі. Фото: Drew Angerer / Getty Images

28 жовтня рано вранці нападник з молотком увірвався в резиденцію спікерки Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі в Сан-Франциско і напав на її чоловіка Пола Пелосі. Нападник кричав: "Де Ненсі? Де Ненсі?".

Чоловік, який напав на Пола Пелосі, чоловіка спікера Палати представників Ненсі Пелосі, намагався зв'язати його, "поки Ненсі не повернеться додому", та вигукував "Де Ненсі? Де Ненсі?", повідомили два джерела, знайомі з ситуацією. Коли прибула поліція, нападник все ще говорив, що "чекає на Ненсі", повідомляє CNN.

Зловмисника затримала поліція, мотиви нападу з'ясовуються. Пола Пелосі доставили до лікарні, де він отримує медичну допомогу. Спікерки на той момент не було в Сан-Франциско.

Пелосі та її сім’я висловили вдячність тим, хто першим відреагував на інцидент, і залученим медичним працівникам. А також просять приватності у цей момент, йдеться в офіційній заяві речника Пелосі.

Читайте також

В Україну приїдуть перші NASAMS, інспектори МАГАТЕ перевірять два ядерних об'єкти на запит уряду. 247 день війни. Онлайн

США, Китай і Тайвань. Що відомо про візит "третьої людини в США" Ненсі Пелосі до Тайваню і в чому військова загроза

В китайському МЗС візит Пелосі на Тайвань назвали порушенням принципу "одного Китаю". Що про це кажуть в США

На початок