Штайнмаєр закликав німців готуватись до "тяжких років"

Штайнмаєр закликав німців готуватись до "тяжких років"

Штайнмаєр закликав німців готуватись до "тяжких років"
Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, фото: АР

Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав громадян Німеччини готуватись до подальших обмежень у зв'язку з війною в Україні та енергетичною кризою.

Про це він заявив під час виступу 28 жовтня, повідомляє Spiegel.

"Попереду тяжкі роки, суворі роки", — зазначив політик під час виступу в палаці Бельв’ю у Берліні.

Він також наголосив, що Німеччина і Росія перебувають у "новій ері конфронтації".

"Якщо ми подивимося на сьогоднішню Росію, то в ній немає місця старим мріям. Наші країни сьогодні протистоять одна одній", — сказав Штайнмаєр.

За словами президента ФРН, російська агресія відкидає Європу у минуле.

"Це також занурило нас у Німеччині в інший час, у невпевненість, яку ми вважали подоланою: час, відзначений війною, насильством та втечею, занепокоєнням про поширення війни до пожежі в Європі", — зауважив посадовець.

Штайнмаєр також поклав на президента Росії Володимира Путіна особисту відповідальність за війну.

"У своїй імперській одержимості російський президент порушив міжнародне право, кинув виклик кордонам, захопив землі. Жорстока агресивна війна Росії в Україні перетворила систему європейської безпеки на руїни і ввела світ у нову фазу конфронтації", — наголосив політик.

Що відомо

  • 25 жовтня президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр прибув до Києва з неоголошеним візитом. Він прибув до Києва вперше з початку війни 24 лютого.
  • Окрім Києва, де політик зустрівся з президентом Володимиром Зеленським та міським головою Віталієм Кличком, Штайнмаєр також відвідав Чернігівщину.
  • Раніше Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр з міркувань безпеки скасував свій візит до Києва, запланований на четвер 20 жовтня.

Читайте також

В Україну приїдуть перші NASAMS, інспектори МАГАТЕ перевірять два ядерних об'єкти на запит уряду. 247 день війни. Онлайн

На початок