Військові РФ вивозять з правобережжя Херсонщини медичне та промислове обладнання — Генштаб

Військові РФ вивозять з правобережжя Херсонщини медичне та промислове обладнання — Генштаб

Військові РФ вивозять з правобережжя Херсонщини медичне та промислове обладнання — Генштаб
"Евакуація" людей з Херсона на лівий берез Дніпра, яку проводить окупаційна влада, 20 жовтня 2022 р. Фото: Юрій Соболевський/Facebook

Під виглядом так званої "евакуації" російські військові вивозять на лівий берег Дніпра медичне обладнання та майно "націоналізованих" окупантами підприємств. Про це повідомив Генштаб в оперативній інформації станом на 6 ранку 28 жовтня.

За даними штабу, з селища Білозерка російські окупанти вивезли обладнання місцевої лікарні до міст Скадовськ і Генічеськ.

Водночас Генштаб відзначає посилення угруповання військ РФ на правобережній частині тимчасово зайнятої території Херсонської області. Туди прибули близько тисячі мобілізованих військовослужбовців. Їх розселяють у помешканнях місцевих жителів, які покинули ці території, йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • На тимчасово окупованій території Херсонської області російські війська переформатовують підрозділи.
  • На Херсонщині Сили оборони півдня звільнили понад 90 населених пунктів, в яких живуть понад 12 тисяч людей. У звільнених селах наразі проводять стабілізаційні заходи.
  • Військові РФ облаштовують оборонні позиції на лівому березі Дніпра в Херсонській області. В районі населеного пункту Горностаївка, інженерно-саперні підрозділи російських окупаційних військ проводять мінування берегової лінії.
  • Так звана "адміністрація Херсонщини" "евакуювалась" до Генічеська і Скадовська. Із собою забрала обладнання банків та всіх херсонських інтернет-провайдерів.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок