Нападник дортмундської "Боруссії" Себастьєн Алле розпочав перші тренування після онкологічного діагнозу

Нападник дортмундської "Боруссії" Себастьєн Алле розпочав перші тренування після онкологічного діагнозу

Нападник дортмундської "Боруссії" Себастьєн Алле розпочав перші тренування після онкологічного діагнозу
AP

Наразі івуарійський футболіст займається на базі свого колишнього клубу "Аякса".

Нападник дортмундської "Боруссії" Себастьєн Алле розпочав перші тренування після встановлення онкологічного діагнозу. Про це повідомляє німецьке видання Sportbuzzer.

На початку липня Алле став футболістом "Боруссії", яка заплатила за його перехід з нідерландського "Аякса" понад 30 мільйонів євро. Проте того ж місяця в івуарійця виявили пухлину яєчка, через що той досі не дебютував за свою нову команду.

У липні Себастьєн розпочав процес лікування. А вже наприкінці жовтня вперше від моменту виявлення хвороби повернувся на тренувальне поле.

Наразі форвард відновлює фізичну форму в розташуванні "Аякса", за який грав у 2021-2022 роках. Також цього місяця Алле відвідав церемонію вручення "Золотого М'яча", повідомивши про позитивні зрушення в його реабілітації.

"Все добре. Якщо я сьогодні тут, це тому, що все гаразд. Моє відновлення йде найкращим чином з можливих", - розповів Алле на жовтневій церемонії.

Факт роботи Алле на базі "Аякса" підтвердив головний тренер амстердамського клубу Альфред Схредер. За його словами, розпочати тренування в Нідерландах було ініціативою самого футболіста.

"Він запитав, чи може прийти й тренуватися, адже він проходить тут лікування. Це чудово, що він зможе перебувати тут", - пояснив Схредер.

Точні терміни потенційного повернення Алле до повноцінної роботи поки не наводяться жодною зі сторін. Втім, ще у липні директор "Боруссії" Себастьян Кель оцінив шанси футболіста на видужання як "дуже хороші".

Читайте також: "Шанси на видужання дуже хороші". Форвард "Боруссії" Дортмунд Алле пропустить кілька місяців через лікування від раку

Хто такий Себастьєн Алле

  • 28-річний нападник дортмундської "Боруссії" та національної збірної Кот-д'Івуару.
  • Серед інших клубів, раніше виступав за німецький "Айнтрахт" (33 голи у 77 матчах) та англійський "Вест Гем" (54 матчі, 14 голів). З останнього в січні 2021 року перейшов до "Аякса" за 22.5 мільйона євро.
  • Автор 4 голів у 15 матчах за збірну Кот-д'Івуару, у складі якої дебютував у листопаді 2020 року.
На початок