Черкаських підприємців закликають перевести свою роботу на нічний час

Черкаських підприємців закликають перевести свою роботу на нічний час

Черкаських підприємців закликають перевести свою роботу на нічний час. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Анатолій Бондаренко закликав місцевих підприємців працювати у нічний час, щоб розвантажити енергосистему:

"Моє звернення стосується керівників великих підприємств, усіх підприємців, котрі могли б перенести своє виробництво на нічний час, щоб розвантажити енергосистему. Фактично у Черкасах вночі спостерігається профіцит електричної енергії, натомість вдень маємо великий дефіцит. Через це можливі віялові відключення".

За його словами, міська влада готова в межах повноважень допомогти підприємцям перейти на роботу в нічні зміни:

"Такий вимушений крок – це велика допомога нашій країні для подолання енергетичної кризи. Ворог продовжує атакувати енергетичні об’єкти нашої країни, але спільними зусиллями ми вистоїмо й не дамо знищити нашу українську державу".

В "Укренерго" своєю чергою зазначили, що надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі.

"Вночі 27 жовтня росіяни знову обстріляли енергетичну інфраструктуру нашої країни. Було пошкоджене обладнання магістральної мережі української енергосистеми в центральних областях. У зв'язку з цим, щоб запобігти перевантаженню мережі, сьогодні зранку Диспетчерський центр «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяг, на який потрібно обмежити споживання електроенергії в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях", — йдеться у повідомленні.

Наразі обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами, додали в енергетичній компанії. Такі заходи дають можливість енергетикам швидше відновити пошкоджені об'єкти і тримати систему збалансованою.

Що відомо

  • Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Від самого ранку майже на всій території країни оголошена повітряна тривога.
  • На Черкащині у зв'язку з цим можливі перебої в енергозабезпеченні. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
  • Із 20 жовтня, з 7.00 до 23.00 керівник ОВА Ігор Табурець закликав усіх жителів Черкащини долучитися до тотальної економії електроенергії. За його словами, в ці години слід мінімізувати споживання електрики, через нові руйнування росіянами генеруючих об'єктів енергетики. Тому крок вимушений.
  • В області розпочали застосовувати аварійні відключення електроенергії. Їх застосовують для стабілізації енергосистеми країни, тому про них попередити завчасно неможливо, пояснив Ігор Табурець.
  • 20 та 21 жовтня тролейбусний парк у Черкасах працював у режимі вихідного дня (суботи). Про це Суспільному повідомив начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталій Москаленко. Він пояснив, що таке обмеження вводиться з метою економії електроенергії.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок