У Черкасах медзаклади готуються до аварійних відключень електропостачання

У Черкасах медзаклади готуються до аварійних відключень електропостачання

У Черкасах медзаклади готуються до аварійних відключень електропостачання
Суспільне: Черкаси

До перебоїв із електрикою готові – розповів головний інженер одного з медзакладів області Олексій Тітченко. За його словами, генератори забезпечать лікарню живленням на 8 годин.

У відділенні інтенсивної радіології щодня проходить від п'яти до десяти операцій, розповів завідувач Дмитро Паляничко. Тому наявність електропостачання для них — життєва необхідність.

"Немає нічого важливішого для нас, як життя людини і якщо економити на житті, значить ми будемо робити що ось не правильно. Зараз без електрики взагалі нічого в нас в житті не зможе працювати і наша операційна тим більше", — пояснив Дмитро Паляничко.

Як працюватиме черкаська обласна лікарня, коли вимкнуть світло
Суспільне: Черкаси

На випадок відключень електроенергії на території закладу з 2010 року встановлені дизель-генератори, пояснив головний інженер Олексій Тітченко.

"У нашому закладі є дві незалежні лінії електропостачання по 10 кіловольтів, коли пропадає одна лінія, автоматично перемикається все навантаження на другу лінію і, вже коли друга лінія пропадає, автоматично у нас запускається дизель-генератор".

Як працюватиме черкаська обласна лікарня, коли вимкнуть світло
Суспільне: Черкаси

Зі слів інженера, електроенергії від генераторів вистачить на вісім годин безперервної роботи при повному навантаженні. Цього достатньо, аби провести п'ять операцій, зауважив Дмитро Паляничко.

Що відомо

  • Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Від самого ранку майже на всій території країни оголошена повітряна тривога.
  • На Черкащині у зв'язку з цим можливі перебої в енергозабезпеченні. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
  • Із 20 жовтня, з 7.00 до 23.00 керівник ОВА Ігор Табурець закликав усіх жителів Черкащини долучитися до тотальної економії електроенергії. За його словами, в ці години слід мінімізувати споживання електрики, через нові руйнування росіянами генеруючих об'єктів енергетики. Тому крок вимушений.
  • В області розпочали застосовувати аварійні відключення електроенергії. Їх застосовують для стабілізації енергосистеми країни, тому про них попередити завчасно неможливо, пояснив Ігор Табурець.
  • 20 та 21 жовтня тролейбусний парк у Черкасах працював у режимі вихідного дня (суботи). Про це Суспільному повідомив начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталій Москаленко. Він пояснив, що таке обмеження вводиться з метою економії електроенергії.

Авторка — Ольга Мацканіч

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок