Путіну не цікаві серйозні переговори з Україною — ISW

Путіну не цікаві серйозні переговори з Україною — ISW

Путіну не цікаві серйозні переговори з Україною — ISW
Президент РФ Володимир Путін, 26 жовтня 2022 року, фото: AP

Риторика російського президента Володимира Путіна свідчить про те, що він не зацікавлений у серйозних переговорах з Україною та зберігає максималістські цілі щодо війни. Про це йдеться в аналітичному звіті американского Інституту вивчення війни (ISW).

Путін заявив, що Україна “втратила суверенітет” на зустрічі з представниками спецслужб Співдружності Незалежних Держав (СНД) 26 жовтня, відзначили аналітики.

“Путін заявив, що США використовують Україну як “таран” проти Росії, Союзної держави Росії та Білорусі, ОДКБ та СНД”, — йдеться в аналітичному звіті.

26 жовтня спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін посилив цей наратив, заявивши, що “Україна втратила здатність існувати як держава”, “Україна окупована НАТО” і “стала колонією США”.

Ця мова несумісна з переговорами на рівноправній основі про припинення вогню, не кажучи вже про вирішення конфлікту, який розпочала Росія.

“Натомість це рішуче свідчить про те, що Кремль все ще прагне військової перемоги в Україні та зміни режиму в Києві, що вплине на постійну переорієнтацію України від Заходу на контроль Росії”, — йдеться у звіті.

Це також вказує на те, що цілі Путіна виходять за межі території, яку він стверджував, що анексував, не кажучи вже про території, які насправді контролюють його сили, відзначили в ISW.

Читайте також

РФ проводить ядерні навчання, Україна повертає додому військовополонених та відновлює енергетику. 246 день війни. Онлайн

На початок