США підтримуватимуть Україну до кінця війни — Білий дім

США підтримуватимуть Україну до кінця війни — Білий дім

США підтримуватимуть Україну до кінця війни — Білий дім
Карін Жан-П‘єр. Фото: АР

Підтримка України з боку США залишиться сильною до кінця цієї війни. Про це сказала речниця Білого дому Карін Жан-П‘єр, яка на брифінгу процитувала президента США Джо Байдена щодо підтримки України.

"Він сказав — розуміє, чому у людей є сумніви. Ціна підтримки України велика. Але ми також маємо розуміти, що наша підтримка України — набагато більша, ніж просто Україна, ми говоримо про демократію. Ми говоримо про українців, які борються за свою свободу. Ми говоримо про неспровоковану війну, розпочату президентом Путіним", —зазначила Жан-П‘єр.

За її словами, це всі розуміють: партнери та союзники, і конгресмени розуміють це також, бо підтримка, яку бачить світ, є двопартійною.

"Президент також сказав про підтримку НАТО і всієї Європи, це про те, щоб бути впевненими — Путін не досягне успіху у своїх брутальних діях і наша підтримка України залишиться сильною до кінця цієї війни", — сказала Жан-П‘єр.

Читайте також

РФ проводить ядерні навчання, Україна повертає додому військовополонених та відновлює енергетику. 246 день війни. Онлайн

На початок