"Щоб всіх відключали, але ненадовго": "Чернігівобленерго" перегляне черги відключення від світла

"Щоб всіх відключали, але ненадовго": "Чернігівобленерго" перегляне черги відключення від світла

Доповнено
"Щоб всіх відключали, але ненадовго": "Чернігівобленерго" перегляне черги відключення від світла
Уніан

В АТ "Чернігівобленерго" намагатимуться доопрацювати і перезатвердити черги відключень електроенергії. Про це в коментарі Суспільному повідомив голова правління Михайло Ільницький. Коментуючи скарги чернігівців про те, що в деяких будинках електрики немає по 10-12 годин, а в деяких не відключають взагалі або на короткі періоди.

"Ми постараємося зробити так, щоб, в принципі, всіх відключали, але ненадовго і нетривало. Оскільки це вимушена міра і, на жаль, доведеться нам її застосовувати".

За словами Ільницького, черги відключень складалися ще у 2020 році, й тоді не могли врахувати воєнні умови. Згідно з ними, відключати мають ті лінії, де немає важливих об’єктів, щоб оперативно знизити навантаження. Щоб споживачів відключати від світла рівномірно, черги потрібно переглянути.

"Оскільки ми бачимо, що ситуація затягується і вона може тривати, як я вже сказав, протягом осінньо-зимового періоду, ми прийняли рішення і будемо звертатися зараз до обласної військової адміністрації, до Держенергонагляду, до Міністерства енергетики для того, щоби змінити ці графіки і залучити до відключень якомога більше споживачів. Тобто, щоб всі споживачі області, які не відносяться до споживачів по першій категорії надійності, відключалися і перебували певний період, незначний період часу без електроенергії".

Як повідомив Михайло Ільницький, руйнування інфраструктури такі, що забезпечити стабільне електропостачання мешканцям області під час осінньо-зимового періоду АТ "Чернігівобленерго" не зможе.

"Забезпечити якісну і надійну подачу електричної енергії мешканцям області, як це було торік, і як хочеться багатьом споживачам, – у нас немає такої можливості. Тому, в кого є такі можливості як, наприклад, знайти місце, можливо, десь на території Чернігівської області, де кращі умови для перебування протягом осінньо-зимового періоду".

Читайте також

Як зменшити витрати електроенергії: поради від чернігівського експерта

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок