У громаді на Дніпропетровщині прихистили понад 2300 переселенців

У громаді на Дніпропетровщині прихистили понад 2300 переселенців

У Перещепинській громаді Новомосковського району Дніпропетровщини знайшли прихисток понад 2300 переселенців. Про це на брифінгу розповів голова громади Ярослав Цвіркун.

За його словами, люди прибули переважно з Харківської, Донецької та Луганської областей. Серед внутрішньо переміщених – більш ніж 500 дітей, сказав посадовець.

Він також розповів, що наразі в громаді готуються до опалювального сезону та економлять світло. Майже відмовились від вуличного освітлення, на це витрачають на 80% менше електроенергії.

"Усі підприємці та мешканці громади економлять світло. Є стабілізаційні відключення. Ми майже відмовились від вуличного освітлення. Місцеві ставляться з розумінням. Тримаємо енергетичний фронт", – зазначив Ярослав Цвіркун.

Також у громаді облаштовують пункти обігріву. Їх близько десятка. Закуповують вугілля, котли, газ. 10 генераторів отримали від міжнародних благодійників.

Що відомо

  • До Дніпропетровщини продовжують прибувати переселенці. Станом на середину жовтня 2022 року в області офіційно зареєстровано майже 357 тисяч внутрішньо переміщених осіб, повідомив голова облради Микола Лукашук.
  • Більш ніж 144 тисячі людей оселилися в Дніпрі, понад 63 тисячі прийняв Кривий Ріг.

Читайте також

"Якщо людина погодиться на умови роботодавця". Чи складно переселенцям знаходити роботу в Кривому Розі

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок