Прибуток від релізу каверу на пісню "Океану Ельзи" передадуть UNICEF

Прибуток від релізу каверу на пісню "Океану Ельзи" передадуть UNICEF

Прибуток від релізу каверу на пісню "Океану Ельзи" передадуть UNICEF
Фото: studiodikken/Instagram

Французькі музиканти випустили кавер на пісню гурту "Океан Ельзи" "Весна", що вийшла в січні 2022 року. Кавер опублікували 25 жовтня на YouTube каналі українців.

Пісня отримала нову назву "Vesna Mirabeau" і є спільним проєктом UNICEF Франція, Studio D’IKKEN і гурту "Океан Ельзи", який має на меті допомогти українським дітям, що постраждали під час російського вторгнення.

"На жаль, весна 2022 року замість обіцянки оновлення принесла повномасштабну війну в Україну, яка шокувала всіх європейців, викликавши широкі рухи солідарності по всьому континенту. Ми долучились теж", — розповіли французькі музиканти з Studio D’IKKEN.

Вони звернулися до українського гурту із пропозицією створити нову версію пісні, і організувати спеціальний проєкт зі збору допомоги для українських дітей. Усі отримані від релізу кошти передадуть UNICEF.

"Vesna-Mirabeau покликана стати гімном солідарності з дітьми України і містком допомоги невинним жертвам війни", — додали в "Океан Ельзи".

Репер Skofka став амбасадором проєкту "Збережіть українську культуру"

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок