Херсонські волонтери допомагають миколаївцям продуктами та водою

Херсонські волонтери допомагають миколаївцям продуктами та водою

Херсонські волонтери допомагають миколаївцям продуктами та водою
Чоловік отримав гуманітарну допомогу. Миколаївщина. 25 жовтня 2022 рік. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Волонтери з "Волонтерської сотні" при Херсонській обласній адміністрації та благодійний фонд "Support Херсон" організували допомогу для жителів села Лупареве, Миколаївського району. Роздали протягом дня понад тисячу пайків.

З волонтерами та місцевими жителями спілкувалася кореспондентка Суспільного Валентина Гурова.

Роздачу гуманітарної допомоги організували у трьох місцях у різний час. Людей завчасно попередили. В черзі за допомогою пані Наталя, говорить, що попри те, що магазини в селі не працюють, гуманітарна ситуація нормальна.

"Уваги дуже багато. Хліб постійно, гуманітарка постійно. Про нас не забувають, староста на телефони дає повідомлення, люди всі все знають. Не голодуємо", — говорить жінка.

Херсонські волонтери допомагають миколаївцям продуктами та водою
Черга за продуктовими наборами в одному з сіл. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

У пайках продукти першої необхідності. Продуктові набори привезли громадська організація "Волонтерська сотня" та благодійний фонд "Support Херсон" — херсонські організації.

"Сьогодні ми видаємо у селі Лупареве, селі Лимани — це 1100 пайків. Два пакети по два кілограми борошна, олія, сім пачок макаронів, паштету вісім банок і квасоля. Фотографуємо людей, щоб бачили, що ця людина насправді отримала допомогу, щоб було підтвердження, що я її сама не з’їла", — розповіла волонтерка Ольга.

Окрім продуктового набору отримав питну воду Георгій. Чоловік говорить, що за вісім місяців війни вже звикли до всього, але зараз у селі тимчасово відсутнє водопостачання, а без цього дуже складно.

"Я особисто першу гуманітарну допомогу отримав наприкінці квітня. Найбільша проблема, що перебої із електроенергією. Воду я востаннє бачив у крані днів десять тому. Колодязь зараз набрати немає чим", — говорить Георгій.

Херсонські волонтери допомагають миколаївцям продуктами та водою
Чоловік завантажив сімнадцятикілограмові пайки на велосипед. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Жителі сіл отримують допомогу на регулярній основі, говорить староста Лупаревого та Лиманів Наталя Панашій. За її словами, гуманітарна ситуація у населених пунктах в порядку.

"Ми буквально на тому тижні "закрили" кожний двір, ми закрили коробкою від Червоного Хреста — це зазвичай 17 кілограмів. Сьогодні до нас доїхали волонтери "Волонтерської сотні" з Херсонської обладміністрації, яка привезла продуктові коробки на 17 кілограмів", — розповіла Наталя Панашій.

У планах волонтерів найближчим часом доставити продуктові набори у низку інших прифронтових сіл Миколаївщини.

Читайте також

Трубопровід "Дніпро-Миколаїв" зруйновано цілеспрямовано. Розслідування ВВС

Механік бойової машини. Як українські воїни захищають Миколаївщину

Виправдовував збройну агресію РФ. У Миколаєві відбулось судове засідання

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок