У звільнених населених пунктах Херсонщини приймають пацієнтів "Лікарі без кордонів"

У звільнених населених пунктах Херсонщини приймають пацієнтів "Лікарі без кордонів"

У звільнених населених пунктах Херсонщини приймають пацієнтів "Лікарі без кордонів"
Фото ілюстративне: Pixabay

У Кочубеївці на Херсонщині розгорнули стабілізаційний медпункт. Тут приймають пацієнтів фельдшери та лікарі екстреної практики. У фельдшерському пункті села Свободне Бериславського району медики працюють цілодобово.

Про це повідомляє голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

На деокупованих територіях Херсонщини працює міжнародна організація "Лікарі без кордонів". В рамках проєкту херсонці отримують невідкладну меддопомогу, консультації з лікарями та безплатні ліки.

Так, в Кочубеївці лікарі екстреної практики та фельдшери провели понад 120 медичних консультацій. У Свободному Кочубеївської громади окрім фельдшерського пункту працює карета швидкої. Лікарі вже здійснили понад 200 виїздів та провели 600 медичних консультацій.

За даними ОВА, у інших деокупованих населених пунктах працює мобільна група у складі лікаря терапевта, гінеколога та психолога. Вони відвідали Нову Калугу, Золоту Балку, Велику Олександрівку, Архангельське, Шевченківку, Хрещенівку, Білу Криницю, Новодмитрівку, Нововоскресенське, Біляївку, Українку, Миролюбівку, Людмилівку.

За медичною консультацією можна звернутися цілодобово телефоном: +380955737687; +380503178294. Усі послуги безкоштовні та конфіденційні.

Що відомо

  • На Херсонщині ЗСУ звільнили вже понад 90 населених пунктів. Там проживає 12 тисяч людей.
  • Російські військові повністю залишили два населені пункти в Херсонській області — Чкалове та Чарівне, а з Берислава евакуювали офіцерів та медичний персонал.
  • У Херсонській області деокуповані 88 населених пунктів. На всіх звільнених територіях відновлюють критичну інфраструктуру.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок