На підконтрольній Україні території створили штаб для допомоги тим, хто залишився в Херсоні

На підконтрольній Україні території створили штаб для допомоги тим, хто залишився в Херсоні

На підконтрольній Україні території створили штаб для допомоги тим, хто залишився в Херсоні
Херсонці розвішують патріотичні листівки Фото: Суспільне Херсон

На підконтрольній Україні території створили штаб, який допомагатиме херсонцям, які вирішили залишитися в місті, після деокупації Херсона. Про це Суспільному розповів координатор штабу "Херсонський хаб" Роман Головня.

"Такий штаб ми планували відкрити давно, збиралися залучати до його роботи максимально людей, які готові допомагати безпосередньо у Херсоні після деокупації. Щоб можна було дуже швидко розгорнути і оперативно почати допомагати херсонцям", — розповів Роман Головня.

За його словами, до роботи залучать благодійні фонди і громадські організації, які готові допомагати херсонцям.

"Цю допомогу треба координувати. Одна справа дрова роздати, інша підлаштувати буржуйку або відремонтували грубку для бабусі. В місті відсутнє адміністративне керування, будь-яка влада відсутня, люди залишені сам на сам з тими проблемами, що виникають. Тому ми прискорили цей процес і вирішили зараз отримувати зворотний зв'язок з людьми і максимально готуватися і надавати по нашій можливість допомогу в тому числі правову та юридичну. Такі звернення вже є", — каже Головня.

Координатор штабу розповів, що наразі збирається інформація від жителів Херсона і вивчається, яка і кому допомога потрібна. Звернутися за нею можуть люди, рідні яких залишилися у Херсоні. Вся інформація збирається у базі та обробляється.

"Ми вже зараз повинні знати, що потрібно людям. Щоб потім, як тільки з'явиться така можливість, діяти оперативно. Ми створимо логістичний склад, де благодійні фонди можуть зберігати свою допомогу. Звідти будемо транспортними засобами цю допомогу розвозити", — розповів Головня.

Форму на допомогу можна заповнити за посиланням. Також, координатор штабу повідомив, що буде створений телеграм-канал для людей, які хочуть допомагати. Каже, таких вже зверталось багато.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок