"Чекаємо гарних новин від Генштабу" — Гайдай

"Чекаємо гарних новин від Генштабу" — Гайдай

"Чекаємо гарних новин від Генштабу" — Гайдай
Луганщина 16 липня. Фото: Сергій Гайдай

"На цьому тижні хочемо отримати гарні новини від Генерального штабу ЗСУ щодо звільнення населених пунктів Луганської області", — про це в ефірі телемарафону повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Все йде за планом, як і задумувало командування", — наголосив він.

Очільник Луганщини розповів, що в деокупованих населених пунктах мобільні бригади "Укрпошти" розвозитимуть пенсії та інші соціальні виплати населенню, щойно отримають дозвіл від військових. Також до розвезення гуманітарних вантажів долучиться "Укрзалізниця".

"Чекаємо команди від військових", — сказав Гайдай.

За його словами, після отримання дозволу від військових на звільнених територіях жителям надаватиметься медична допомога, відновлять роботу ЦНАПи.

"Ми поговорили з лісниками та знаємо, які території лісу треба розмінувати. Ми домовились з представниками МНС, щоб можна було вирізати деревину для опалення осель жителів взимку", — зауважив голова ОВА.

9 жовтня начальник Луганської ОВА повідомив, що українські військові на Луганщини звільнили Новолюбівку, Невське, Греківку, Новоєгорівку, Надію, Андріївку та Стельмахівку.

Що відомо

  • На межі Донецької та Луганської областей йдуть сильні дощі, що уповільнює просування ЗСУ.
  • Росія будує укріплену "лінію Вагнера" в тимчасово окупованій Луганській області, ймовірно готується до глибокої оборони за наявною лінією фронту.
  • В Луганській області російські окупанти будують багатошарову захисну лінію.
  • Найгарячішою ділянкою на Луганщині залишається територія поблизу Сватового, де окупанти обстрілюють усю територію.
  • Через постійні обстріли з боку армії РФ до звільнених населених пунктів Луганщини дістатися вкрай важко.
  • У нещодавно звільнених населених пунктах Луганської області дуже багато мін і тривають стабілізаційні заходи, тож повертатись у ці міста поки не можна.
  • 9 жовтня голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що українські військові звільнили сім населених пунктів на Луганщині.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок