У Полтаві відновлять роботу тролейбусів: який графік

У Полтаві відновлять роботу тролейбусів: який графік

У Полтаві відновлять роботу тролейбусів: який графік
фото: Суспільне Полтава

У Полтаві мають випустити на маршрути електротранспорт. Курсуватимуть тролейбуси зранку та ввечері. Про це 23 жовтня повідомив у своєму Telegram-каналі Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Відновлять роботу тролейбусів у Полтаві 24 жовтня. Вони будуть перевозити пасажирів упродовж дев'яти годин. Для цього склали окремий графік.

Зранку електротранспорт виїжджатиме на маршрути о 05:00, а повертатиметься у депо о 10:00. Увечері тролейбуси працюватимуть із 16:00 до 20:00.

Це роблять для того, аби містяни мали змогу доїхати на роботу та повернутися додому, йдеться у повідомленні.

Комунальні автобуси і приватні маршрутки працюватимуть за попереднім графіком упродовж усього дня.

Що відомо:

  • З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.
  • Із 20 жовтня по всій території України запровадили обмеження на користування електроенергією. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
  • 20 жовтня підприємство "Полтаваелектроавторанс" скоротило кількість тролейбусів на маршрутах на 30% для економії електроенергії. Електротранспорт був на маршрутах із 5:00 до 10:00.
  • Із 21 жовтня тролейбуси припинили випускати на маршрути у Полтаві, лишилися працювати лише автобуси та маршрутки. Про це у своєму Telegram-каналі повідомляв голова громади Олександр Мамай.
На початок