В Умані на Черкащині запровадили графіки увімкнення електроенергії

В Умані на Черкащині запровадили графіки увімкнення електроенергії

В Умані на Черкащині запровадили графіки увімкнення електроенергії
Суспільне Черкаси

ПрАТ "Черкасиобленерго" запровадив графіки аварійних включень електроенергії в Умані. Як розповіла мер міста Умань Ірина Плетньова, світло вмикатимуть на дві години.

Ірина Плетньова розповіла, що в Умані з 23 жовтня розробили графіки увімкнення електропостачання:

"Все місто залишилось без електроенергії. Зруйнована підстанція, від якої ми отримуємо електроенергію. Найближчим часом вона не буде відновлена. На даний час розроблено графіки аварійних увімкнень електроенергії. Графіки розроблені на три черги, світло вмикатиметься на дві години, після яких чотири години електропостачання не буде".

Також вона зазначила, що водопостачання в Умані не припиняється:

"При всій скруті наше місто не залишилось без води. Так, воду не отримали верхні поверхи, але все місто було з водопостачанням. Прохання поставитись до даної ситуації з розумінням".

В Умані, що на Черкащині, запровадили графіки увімкнення електроенергії
Фото Уманської міськради

В Умані, що на Черкащині, запровадили графіки увімкнення електроенергії
Фото Уманської міськради

Ірина Плетньова додала, що станом на 12:00 23 жовтня усі комунальні служби працюють у штатному режимі.

Що відомо

  • Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Від самого ранку майже на всій території країни оголошена повітряна тривога.
  • На Черкащині у зв'язку з цим можливі перебої в енергозабезпеченні. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
  • Із 20 жовтня, з 7.00 до 23.00 керівник ОВА Ігор Табурець закликав усіх жителів Черкащини долучитися до тотальної економії електроенергії. За його словами, в ці години слід мінімізувати споживання електрики, через нові руйнування росіянами генеруючих об'єктів енергетики. Тому крок вимушений.
  • В області розпочали застосовувати аварійні відключення електроенергії. Їх застосовують для стабілізації енергосистеми країни, тому про них попередити завчасно неможливо, пояснив Ігор Табурець.
  • 20 та 21 жовтня тролейбусний парк у Черкасах працював у режимі вихідного дня (суботи). Про це Суспільному повідомив начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталій Москаленко. Він пояснив, що таке обмеження вводиться з метою економії електроенергії.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок