Віталій Миколенко взяв участь у гольовій атаці "Евертона" в матчі АПЛ

Оновлено
AP

Українець доклався до розгромної перемоги "Ірисок" над "Крістал Пелас".

Віталій Миколенко провів свій 12-й поспіль матч за "Евертон" у поточному сезоні англійської Прем'єр-ліги.

Український захисник без замін відіграв 10 з 11 попередніх матчів команди Френка Лампарда у чемпіонаті. Ще одного разу - у матчі четвертого туру з "Брентфордом" (1:1) - українець провів на полі 86 хвилин.

Його 12-й поспіль вихід у стартовому складі мерсисайдців відбувся у матчі з "Крістал Пелас". Українець безпосередньо доклався до першої у чотирьох матчах перемоги "Евертона" з рахунком 3:0.

Як Миколенко провів матч проти "Крістал Пелас"

На 35-й хвилині українець опинився на газоні внаслідок зіткнення з гравцем суперника. Віталій потребував допомоги лікарів, проте незабором зміг повернутися до гри.

Вже на початку другої 45-хвилинки, за рахунку 1:0, Миколенко заблокував удар нападника гостей Одсонна Едуара, завадивши розвинути потенційно небезпечну атаку лондонців.

А на 62-й хвилині Віталій опинився на хорошій ударній позиції поблизу штрафного майданчика "Крістал Пелас" після комбінаційної атаки "Евертона". Захисник завдав удару в дальній кут, який зупинив воротар. Проте першим на добиванні зіграв нападник Ентоні Гордон - 2:0!

Гол Миколенка-Гордона cпершу скасували через офсайд. Проте, переглянувши епізод за допомогою системи VAR, судді зарахували гол. І, відповідно, асист українця.

• Відео голу з асистом Миколенка

До кінця гри "Евертон" забив третій гол. Підсумковий рахунок матчу - 3:0.

ОНОВЛЕНО: асист Миколенка не було зараховано.

• Єдиним голом Віталія Миколенка за англійський клуб залишається гол у ворота "Лестера" в 36-му турі минулого чемпіонату.
  • Завдяки перемозі "Евертон" піднявся на 11-ту сходинку в таблиці Прем'єр-ліги.
  • За тиждень на підопічних Лампарда очікує матч у Лондоні, де мерсисайдців у чемпіонаті прийматиме місцевий "Фулгем". Субота, 29 жовтня. 19:30. "Фулгем" - "Евертон" (14-й тур АПЛ).