Для комфорту переселенців: у Черкаси доставили 150 ліжок

Для комфорту переселенців: у Черкаси доставили 150 ліжок

Для комфорту переселенців: у Черкаси доставили 150 ліжок
Суспільне Черкаси

У Черкаси в межах європейського грантового проєкту доставили 150 ліжок зі спальними комплектами для переселенців. Про це Суспільному повідомив керівник "Академії стратегічних досліджень" Сергій Пасічник.

Для комфорту переселенців: у Черкаси доставили 150 ліжок
Суспільне Черкаси

За словами Сергія Пасічника, гуманітарну допомогу доставили для переселенців, які проживають в одній із черкаських шкіл:

"Це допомога в межах грантового проєкту від наших європейських колег. Є дві організації «Ліга соціально відповідальних жінок» та «Академія стратегічних досліджень», які за підтримки «Угорської екуменічної служби допомоги» передали 150 розкладних ліжок з матрацами й спальними комплектами для переселенців, які проживають в одній із черкаських шкіл".

Серед допомоги — ліжка, матраци, ковдри, постільна білизна, рушники.

"Ми спілкувались із заступницею міського голови Черкас Мариною Гаркавою, уточнили у неї які є потреби та запити. Тож виходячи з потреб, ми зробили замовлення. Раніше ми постачали продуктові набори, а щось більш масштабне — це вперше. А загалом наша організація за пів року роздала вже близько трьох тисяч продуктових наборів по області".

ліжка
Суспільне Черкаси

"Сьогодні гуманітарна комісія Черкаської міської ради отримала допомогу від угорської організації. Це не перша допомога. Наша гуманітарна комісія працює з липня і всі гуманітарні вантажі, які приходять на міську раду, проходять через нашу комісію. Ми забезпечуємо місця тимчасового проживання: школи, комунальні гуртожитки, де проживають переселенці. Контактуємо і співпрацюємо із багатьма донорами. На нашу комісію вийшла компанія для того, щоб посприяти в облаштуванні однієї зі шкіл міста, де проживають переселенці. Ми дуже вдячні нашим спонсорам, всім небайдужим черкащанам, які є містками угорської сторони, у забезпеченні тих людей, які тікали від війни у Черкаси і потребують допомоги. Тому спільно працюємо над тим, щоб людям було комфортно та затишно в нашому місті", — пояснила заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава.

ліжка
Суспільне Черкаси

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок