У Чернівцях планують закупити обігрівачі для укриттів в школах і дитсадках. Коли отримають

У Чернівцях планують закупити обігрівачі для укриттів в школах і дитсадках. Коли отримають

У Чернівцях планують закупити обігрівачі для укриттів в школах і дитсадках. Коли отримають
фото: УНІАН

У Чернівцях планують закупити електрообігрівачі для шкіл та дитсадків, у яких немає опалення в укриттях. Наразі збирають інформацію про потреби закладів у таких приладах, після цього виділять гроші для закупівлі.

Про це в ефірі "Українського радіо Буковина" повідомила директорка управління освіти міськради Ірина Ткачук.

Школи та дитсадки, які мають фінансову автономію, зможуть самостійно закупити прилади за прямими договорами за 7 днів. Для закладів без фінавтономії управління освіти закуплять обігрівачі централізовано. Завершити закупівлі планують до грудня, розповіла Ткачук.

За її словами, після того, як усі заклади освіти подадуть дані про потреби в обігрівачах і тепловентиляторах, виконком міськради виділить управлінню освіти гроші для закупівлі.

"Кожен заклад отримає фінансування, необхідне для закупівлі. Інше питання — наявність обігрівачів на ринку. Працюватимемо над тим, щоб масово закупити обігрівачі для закладів освіти", – повідомила директорка управління освіти.

За словами директорки департаменту освіти ОВА Оксани Сакрієр, у найпростіших укриттях (підвалах) 60% закладів освіти немає опалення. Водночас 80% протирадіаційних укриттів шкіл мають внутрішнє опалення.

Закладам освіти області рекомендуватимуть закупити генератори та обігрівачі. Втім деяким громадам держказначейство не пропускає проплати, розповіла Сакрієр.

Що відомо

  • У Чернівцях з 20 жовтня почали опалювальний сезон для закладів соціальної сфери, які мають автономні котельні. Наразі тепло увімкнули в міській клінічній лікарні, також планують подати опалення в обласний будинок дитини та школу-інтернат №4.

Читайте також

У Чернівцях фінансову автономію отримали ще 10 шкіл та 26 дитсадків — що це передбачає

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок