Тепер має вінницьку "прописку": військовий прихистив пса-переселенця

Тепер має вінницьку "прописку": військовий прихистив пса-переселенця

Тепер має вінницьку "прописку": військовий прихистив пса-переселенця
Фото: Вінницька міськрада

У Вінниці військовий прихистив десятирічного пса Ройса, який разом з господарями пережив бомбардування в Маріуполі. Коли родина виїхала із окупованої території, забрали вівчарку з собою. Дорогою довелося залишили його у вінницькому притулку. Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Упродовж трьох тижнів Ройс перебував разом із господарями у підвалі.

"І хто знає, як то чути звуки обстрілів, вибухів тварині, в якої слух надчутливий? З часом сім'я разом з псом змогла вирватись і евакуюватися подалі від жахіть війни. Власники собаки зі сльозами на очах просили нас знайти йому новий дім", —говорить начальник Вінницького муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський.

Новим господарем пса-преселенця став військовий з Вінниці. Тепер він мешкає у новому домі, у спеціально для нього облаштованому вольєрі.

"Із впевненістю можна сказати, що любов і дружба гарантована обом, тому що розпочалась вона з довіри та розрослась із залишків надії. Ми запрошуємо усіх долучитись до доброї справи та забрати до себе додому собаку з притулку. Знедоленим тваринам потрібна Ваша любов. Ми зі свого боку, їх доглядаємо, годуємо, лікуємо, вигулюємо, але їм потрібна саме домівка, де вони будуть відчувати турботу та доброту", — говорить Леонід Зелінський.

Читайте також

  • З російського полону повернулася військова медикиня з Вінниччини Наталя Фіялова
  • Зенітники з Вінниччини розповіли, як модернізували та використовують гармати часів Другої світової

На початок