З російського полону повернулася військова медикиня з Вінниччини Наталя Фіялова

З російського полону повернулася військова медикиня з Вінниччини Наталя Фіялова

З російського полону повернулася військова медикиня з Вінниччини Наталя Фіялова
На фото медикиня з Вінниччини Наталя Фіялова

17 жовтня до Запоріжжя прибули 108 жінок, звільнених з російського полону. У рамках обміну полоненими, на підконтрольну Україні територію повернулася і військова медикиня Наталя Фіялова з міста Бар на Вінниччині.

Про це повідомила донька Вікторія Корж.

Жінка служила у 501 окремому батальйоні морської піхоти.

У полон військова потрапила 5 квітня під час оточення заводу Ілліча у Маріуполі. Жінку вивезли до Росії. Спочатку  в Таганрог, потім у Бєлгородську, а згодом у Курську область.

"В наш дім постукало щастя, та мою маму повернули нарешті в Україну. Це пекло закінчилось. Зовсім скоро вона буде вдома. Все інше згодом! Та пам’ятаємо, що там ще є багато наших захисників, які хочуть поскоріше вийти з того пекла та бути з рідними", — написала донька Вікторія Кваць.

Наталія Фіялова у 2018 року підписала контракт. Жінка не мала медичної освіти, але пройшла курси та стала санітаром.

Повномасштабну війну, 24 лютого, жінка зустріла у Широкиному на Донеччині, коли рятувала побратимів із 501-го батальйону морської піхоти.

Що відомо

  • Про обмін військовополоненими 17 жовтня повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак. За його інформацією, Україна повернула 108 жінок.
  • Серед звільнених 17 жовтня жінок: 37 евакуйованих з "Азовсталі", 11 офіцерів, 85 — рядових та сержантів. З них — 35 захисниць із ЗСУ, 32 — ВМС, 12 — ТРО, 8 — НГУ, включно з 2 із "Азову", 5 — ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних.
На початок