Мешканці Києва та області на 10% зменшили споживання електроенергії

Мешканці Києва та області на 10% зменшили споживання електроенергії

Мешканці Києва та області на 10% зменшили споживання електроенергії
Ілюстративне фото: Unsplash

Кияни та жителі столичної області за останні дні скоротили використання енергії майже на 10%. Такі дані наводить НЕК "Укренерго".

Заощаджувати електрику громадян закликали енергетики, щоб зберегти баланс енергосистеми після враження об’єктів критичної інфраструктури російськими ракетами й ударними дронами.

Як повідомили в компанії, шість днів вони не вимикали електроенергію у вечірній пік споживання. Цього вдалося досягти завдяки тому, що ввечері багато українців свідомо зменшили використання електроприладів.

Зокрема, у понеділок, 17 жовтня, кияни у вечірні години використали електроенергії на 10% менше, ніж у неділю, хоча зазвичай у робочі дні споживання традиційно є вищим, ніж у вихідні, зазначають в “Укренерго“.

Така ж тенденція є і у мешканців Київської області, які знизили споживання майже на 7% проти неділі. У вівторок, 18 жовтня, споживання всього Київського регіону залишилося майже на тому ж рівні.

"Щоб успішно пройти опалювальний період українцям слід пам’ятати: від того, наскільки розумно і ощадливо вони ставляться до споживання електрики вранці та ввечері, напряму залежить, чи будуть примусові обмеження споживачів", — зазначили в компанії.

Що відомо

  • Вранці 10 жовтня російські війська масовано обстріляли українські міста. Окрім ракетних атак, росіяни завдали авіаційних ударів із застосуванням 17 БПЛА типу "Шахід" з території Білорусі та АР Крим. Росіяни влучили по об’єктах критичної інфраструктури у 12 областях та місті Києві. У деяких регіонах виникали тимчасові перебої з електро- та водопостачанням.
  • У Києві, внаслідок ракетних обстрілів РФ 18 жовтня, пошкоджені два об’єкти критичної інфраструктури. Через це було частково обмежене електро- та водопостачання на лівому березі столиці. В окремих населених пунктах Київщини також зникало світло.

Читайте також

У лісі на Київщині знайшли розвідувальний дрон росіян

Брав участь у каральних рейдах росіян: СБУ затримала мешканця Бучі

На початок