Мер Рівного заявив, що від його імені шахраюють “коряво написаними” листами

Мер Рівного заявив, що від його імені шахраюють “коряво написаними” листами

Важливо
Мер Рівного заявив, що від його імені шахраюють “коряво написаними” листами
Фото: Суспільне Рівне

Міський голова Рівного Олександр Третяк заявив про спроби шахрайства від його імені. Як сказав він Суспільному 19 жовтня, підприємства отримали листи за його підписом із проханням допомогти військовим. Після того адресатам телефонували невідомі.

Зі слів мера, від його імені на деякі підприємства надійшли листи-прохання про допомогу 93 окремій механізованій бригаді ЗСУ.

”Після того, як листи відправили з моїм підробленим підписом та печаткою загального відділу міськради, — а міський голова ніколи не ставить підпис під печаткою загального відділу, — ми помітили шахрайство і повідомили відповідні служби. Люди, які отримали, звернули увагу, що лист «коряво написано»", — каже мер.

Третяк уточнив, що на підприємства, які ці листи отримали, телефонував невідомий і представлявся заступником мера Євгенієм Іванішиним.

“Він питав, чи отримали лист і яка реакція. Казав: “Негайно відреагуйте, інакше завтра будемо викликати вас у міську раду на розмову. Сподіваюсь, що шахраї будуть покарані”, — сказав очільник Рівного.

У розмові із журналісткою Суспільного міський голова продемонстрував цей лист, однак, публікувати його у ЗМІ не захотів.

Що відомо

Читайте також

  • Без направлення: на Рівненщині жінок запрошують на діагностику раку молочної залози
  • COVID-19 та грип: яка ситуація з вакцинами на Рівненщині
  • Похолодання і часом дощ: яку погоду прогнозують на Рівненщині найближчими днями

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок