"Це був важкий удар". Роналдіньйо вперше прокоментував потрапляння до в'язниці

"Це був важкий удар". Роналдіньйо вперше прокоментував потрапляння до в'язниці

"Це був важкий удар". Роналдіньйо вперше прокоментував потрапляння до в'язниці Associated Press

Колишня зірка "Барселони" Роналдіньйо зазначив, що був дуже здивований, коли його заарештували та звинуватили у використанні підробленого паспорта.

Роналдіньйо з парагвайського готелю дав перше інтерв'ю ABC Color після звільнення з в'язниці, де перебував понад місяць. "Чарівник" пригадав, що ситуація була дуже важкою, і він довго з'ясовував питання з поліцією, щоб спробувати вирішити проблему.

"Ми були абсолютно здивовані, дізнавшись, що документи є підробленими. Відтоді моїм наміром було співпрацювати з правосуддям для з'ясування фактів".

Згадуючи момент, коли йому повідомили про арешт, ексфутболіст сказав: "Це був важкий удар, я ніколи не уявляв, що переживу таку ситуацію. Усе своє життя я прагнув досягти найвищого професійного рівня та радувати людей своєю грою".

Володар Золотого м'яча пригадав, що мав багато можливостей пограти у футбол у в'язниці, і його постійно просили про автографи та фотографії, навіть коли перебував під максимальною охороною.

40-річний бразилець додав, що не втрачати дух у цій ситуації допомагає віра в бога.

"Я завжди молюсь, щоб справи йшли добре, і, сподіваюся, це скоро закінчиться", — сказав він.

Що відомо

  • Роналдіньйо та його брата Роберто Ассіса Морейру заарештували на початку березня. Намагаючись в'їхати до Парагваю, вони показали на прикордонному контролі парагвайські паспорти, які виявилися підробленими.
  • Легенду "Барселони" разом з братом випустили з тюрми 7 квітня під заставу й помістили під домашній арешт у готелі столиці Парагваю.
  • Роналдіньйо завершив кар'єру футболіста у 2015 році.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол