Китайські дипломати закликали громадян КНР виїхати з України — ЗМІ

Китайські дипломати закликали громадян КНР виїхати з України — ЗМІ

Китайські дипломати закликали громадян КНР виїхати з України — ЗМІ
Фото: Depositphotos

Міністерство закордонних справ і посольство Китаю 15 жовтня закликали громадян, які зараз перебувають в Україні, негайно залишити країну з міркувань безпеки. Про це повідомляє державне видання КНР Global Times у Twitter.

“У зв’язку з нинішньою несприятливою ситуацією з безпекою в Україні Міністерство закордонних справ Китаю та посольство Китаю в Україні закликають громадян Китаю в країні посилити заходи безпеки та евакуюватися. Посольство допоможе в організації евакуації тим людям, які цього потребують”, — пише видання.

10 жовтня після масованої ракетної атаки РФ у посольстві США закликали громадян Сполучених Штатів виїхати з України через удари Росії, які становлять "пряму загрозу цивільному населенню та цивільній інфраструктурі".

Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Від самого ранку майже на всій території країни була оголошена повітряна тривога. Впродовж тижня росіяни продовжували завдавати ударів по Україні, руйнуючи, зокрема, інфраструктурні об'єкти.

Читайте також

Київ потрапив під ракетний обстріл. Що відомо

Стрілянина у Бєлгороді, Маск продовжить фінансувати Starlink, киян закликали економити світло. 235 день війни. Онлайн

На початок