Віталій Миколенко зіграв у десятому поспіль матчі АПЛ за "Евертон"

AP

Українець виходив у старті у кожному матчі АПЛ у сезоні.

Український футболіст Віталій Миколенко провів повний матч за "Евертон" у рамках одинадцятого туру АПЛ (чемпіонату Англії) проти "Тоттенгема". Віталій відіграв на позиції лівого захисника увесь матч.

Поєдинок "Тоттенгем" - "Евертон" у Лондоні закінчився перемогою господарів з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті у другому таймі. Спершу Гаррі Кейн реалізував пенальті, тоді - П'єр-Еміль Гейб'єрг подвоїв перевагу своєї команди.

У моменті з пенальті сфолив воротар "Евертона" Джорджан Пікфорд, Віталій Миколенко перебував поруч з епізодом, але безпосередньої участі не брав. На повторах помітно, що Гаррі Кейн симулював у моменті з падінням.

У другому таймі "Евертон" практично не атакував, Віталій Миколенко не проявив себе у атаці. А на 81-й хвилині заробив жовту картку - друге попередження у сезоні.

"Евертон" іде в другій половині таблиці - 10 очок за десять зіграних матчів (2 перемоги, 4 нічиї та 4 поразки), у команди 11 пропущених голів. У наступному турі "Евертон" зіграє проти "Ньюкасла" на своєму полі.

Як грає Віталій Миколенко у сезоні

• Виходив на поле у всіх матчах АПЛ у стартовому складі. Лише одного разу його замінили на 86-й хвилині, в інших поєдинках - провів усі 90 хвилин.
  • Жодного голу та результативної передачі, дві жовті картки.
  • Усього з моменту переходу в "Евертон" зіграв у 26 матчах за команду, в яких забив один гол.