У ДТЕК закликали бізнес у Києві зменшити освітлення вітрин і фасадів

У ДТЕК закликали бізнес у Києві зменшити освітлення вітрин і фасадів

У ДТЕК закликали бізнес у Києві зменшити освітлення вітрин і фасадів
Вуличне освітлення біля кафе, ілюстративне фото: УНІАН

ДТЕК Київської електромережі закликає бізнес-клієнтів обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо з метою підтримки енергосистеми.

Мешканців столиці також закликають споживати електроенергію помірно — вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 18.00 до 23.00. У ці ж години з високою ймовірністю відбудуться відключення.

"Через складність пошкоджень інфраструктури, відключення можуть відбуватися більше, ніж 4 годин. Точний термін відключення буде залежати від стану енергосистеми та розпоряджень НЕК Укренерго", — попереджають у ДТЕК.

Список вулиць, котрих може стосуватися таке відключення, буде розміщений на сайті та соцмережах ДТЕК Київські електромережі.

Що відомо

  • Вранці 10 жовтня російські війська завдали масованих ракетних ударів по об’єктах на території України. Зафіксовано 7 ударів по Києву.
  • В ОПУ повідомили, що російські ракети влучили в об’єкти критичної інфраструктури (переважно об’єкти енергопостачання) у 12 областях та м. Києві. Станом на 20:30 10 жовтня частково порушено електропостачання у 15 областях та у місті Київ.
  • Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що у Києві та області внаслідок ракетних обстрілів з боку Росії об‘єктів критичної інфраструктури, 10 жовтня проводитиметься аварійне відключення електропостачання. 11 жовтня у КМДА зазначили, що У Києві стабілізували електропостачання і не застосовуватимуть аварійні відключення електроенергії. Проте "Укренерго" вимикатиме її за графіком, якщо знову буде потрібно збалансувати енергосистему.
  • У ДТЕК Київські електромережі повідомили про графіки погодинних відключень електроенергії у Києві та області. Тривалість відключень не перевищуватиме чотирьох годин.

Читайте також

Україна відмовилася від віялових відключень світла — Укренерго

Росія вразила 30% енергетичної інфраструктури України — Галущенко

На початок