Без централізованого опалення для обігріву приміщень, зокрема, радять використовувати конвектори та тепловентилятори. Якою потужністю мають бути обігрівальні прилади та яких ще правил варто дотриматися для безпеки, розповіли Суспільному у пресслужбі підприємства "Полтаваобленерго".
Аби безпечно обігріти приміщення у разі аварійного відключення централізованого опалення, потрібно дотримуватися кількох правил:
- Для обігріву приміщень використовувати електроконвектори, радіатори, керамічні панелі чи тепловентилятори заводського виготовлення;
- Зібрати всю родину в одній кімнаті та щільно закрити вікна, аби тепло не виходило на вулицю;
- Не вмикати електроопалювальні прилади з потужністю понад 1 кіловат;
- Електрообігрівачі не вмикати одночасно з іншими енергомісткими приладами (мікрохвильовка, пральна чи посудомийна машина, бойлер).
Якщо у квартирі будуть увімкнені всі енергомісткі прилади одночасно, це може призвести до виведення з ладу електричної мережі чи захисного автомату.
У випадку, коли усі мешканці багатоповерхівки увімкнуть електроприлади одночасно, може зламатися ввідний кабель і без напруги залишиться увесь будинок. Крім того, зношені внутрішньобудинкові мережі можуть не витримати надмірного навантаження. Їх варто перевірити до початку опалювального сезону.
Що відомо:
- 10 жовтня у Кременчуцькому районі російська армія завдала три удари по об'єктах енергетичної інфраструктури. Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
- Також 10 жовтня російська армія масово обстріляла територію України. Зокрема, повідомили про вибухи у Києві, Харкові та Житомирській області. Є влучання по об'єктах інфраструктури.
- Згідно з рішенням виконкому, опалювальний період у Полтаві розпочнеться 15 жовтня.
Читайте також:
Індивідуальне опалення та дров’яні котли: як у Кременчуці готуються до зими