Вадим Пристайко. Досьє

Вадим Пристайко. Досьє

Вадим Пристайко. Досьє Уніан

Ексвіцепрем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції

Коли народився: 20 лютого 1970 року

Де народився: місто Кілія, Одеська область

Сім'я: одружений, має двох синів

Освіта

У 1994 з відзнакою закінчив Київський політехнічний інститут, отримавши диплом спеціаліста з інформаційних технологій. У 1998 році здобув ступінь магістра в Українській академії зовнішньої торгівлі.

Діяльність

Дипломат, має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посланника першого класу.

У 1994 призначений на посаду в Міністерстві зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі. Через три роки перейшов на роботу до Азійсько-Тихоокеанського відділу Міністерства закордонних справ.

У 2000 призначений на посаду консула в Сіднеї, Австралія, де займався переважно політичними й економічними питаннями. Через 2 роки перейшов на роботу до Управління з питань зовнішньої політики Адміністрації Президента України.

У грудні 2004 призначений радником із політичних питань Посольства України в Канаді. Два роки зі свого 4-річного перебування в Канаді виконував обов’язки Тимчасового повіреного у справах України в Канаді.

Із 2007 по 2009 обіймав посаду заступника директора Департаменту НАТО МЗС України. Після цього був призначений на посаду радника-посланника та заступника голови дипломатичної місії Посольства України в США.

З 8 листопада 2012 по 29 жовтня 2014 — Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді. З 28 грудня 2012 по 29 жовтня 2014 — представник України при Міжнародній організації цивільної авіації (ІКАО).

17 грудня 2014 розпорядженням КМУ № 1233-р призначений заступником Міністра закордонних справ України — керівником апарату.

20 вересня 2017 Кабінет Міністрів України звільнив Пристайка з посади першого заступника міністра закордонних справ у зв’язку з призначенням главою місії України при НАТО.

7 липня 2017 призначений президентом України главою місії України при НАТО.

22 травня 2019 Указом президента України призначений заступником глави Адміністрації Президента України. Член Національної інвестиційної ради (з 21 червня 2019).

Декларації: 2019 рік, 2018 рік, інші.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди