Аварійне відключення світла на Полтавщині: що відомо про графік

Аварійне відключення світла на Полтавщині: що відомо про графік

Аварійне відключення світла на Полтавщині: що відомо про графік
фото: pixabay

На Полтавщині відключення електроенергії з 11 жовтня влаштовують в аварійному режимі. Це пов’язано з обстрілами українських міст та напруженою ситуацією в енергосистемі, повідомили Суспільному у пресслужбі підприємства "Полтаваобленерго".

Відключення запровадили через рішення Національної енергетичної компанії "Укренерго".

"Графік аварійних відключень застосовується у разі виникнення гострого дефіциту потужності та електроенергії в енергосистемі України у зв’язку з аварійною ситуацією, яка склалася при раптовому порушенні режиму роботи електростанцій України", − йдеться у повідомленні.

Планового графіка відключень немає. Це тому, що їх виконують упродовж 15 хвилин після команди диспетчера Північної енергосистеми. Це відбувається без попередження споживачів та місцевих органів влади. Тому неможливо заздалегідь оприлюднити тривалість та перелік населених пунктів чи адрес, де обмежать електропостачання.

Ознайомитися з графіком аварійного відключення споживачів електроенергії можна за посиланням.

Що відомо:

  • 10 жовтня у Кременчуцькому районі російська армія завдала три удари по об'єктах енергетичної інфраструктури. Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
  • Також 10 жовтня російська армія масово обстріляла територію України. Зокрема, повідомили про вибухи у Києві, Харкові та Житомирській області. Є влучання по об'єктах інфраструктури.
На початок